Event-Hotele

Numer telefonu:89 513 32 82

Adres e-mail:

O nas

Firma istnieje od 1997 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od stworzenia małej bazy noclegowej na Mazurach. Zauważyliśmy wówczas zainteresowanie klientów aktywnym spędzaniem czasu i słabą ofertą w tym zakresie. Turyści przyjeżdżający na Mazury oprócz kajaków, koni czy żagli pragnęli czegoś nowego – bardziej ekstremalnego.

W roku 2001 naszą działalność skierowaliśmy w kierunku osób indywidualnych przebywających na Mazurach. Zakupiliśmy wówczas pierwszych 10 kompletów do gry w Paintball i zaczęliśmy współpracę z małymi zaprzyjaźnionymi pensjonatami.

Rok 2002 był rokiem przełomowym. Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu i drobnym uatrakcyjnieniem pobytu naszych klientów przerodziła się w stworzenie profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę, dokupować sprzęt, organizować duże imprezy dla poważnych firm, współpracować z najbardziej renomowanymi hotelami. Naszą działalność koncentrujemy głównie na Mazurach ale dojeżdżamy także w każdy zakątek Polski. Liczba osób bawiąca się z nami w 2003 roku przekroczyła parę tysięcy.

W chwili obecnej organizujemy imprezy dla międzynarodowych korporacji, mniejszych firm, jak również dla osób indywidualnych przebywających na Mazurach. Nasz repertuar cały czas się poszerza a my jesteśmy otwarci na propozycje klientów.

W trosce o komfort i bezbieczeństwo klienta posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, a dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NW. Współpracujemy z wieloma pensjonatami i hotelami o różnym standardzie i cenach w zależności od wymagań klientów, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu pełną obsługę, włącznie z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Naszym atutem jest posiadanie własnego sprzętu – samochodów terenowych, quadów (czterokołowców), poduszkowca, kuli sferycznej, przeróżnej broni (kilkadziesiąt sztuk), różnych gadżetów, jak również – a może przede wszystkim – zgranego i doświadczonego zespołu.

Obecnie oddajemy do Państwa dyspozycji naszą stronę z bazą hotelowo-konferencyjną dla firm. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w planowaniu przyszłych urlopów czy też spotkań firmowych i imprez integracyjnych.